  1. BTA425Z-800CTQ 12.83 x3
    Do sklepu »
    BTA425Z-800CTQ
    Triak 25A 800V Igt=35mA TO3P
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.1%
    Min. zamówienie:
    3 szt.
    10+ szt.:
    9.54
    20+ szt.:
    9.54
    Do sklepu »
    BTA425Z-800CTQ
    Triak; 800V; 25A; SOT1292,TO3P; Igt: 35mA; Ifsm: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA425Z-800CTQ
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.65%