  1. BTB12-600TWRG TO-220 1.32
    Do sklepu »
    BTB12-600TWRG TO-220
    TRIAC 600V 12A(RMS) 126A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    -4.35%
  2. BTB12-600TWRG 2.85 x40
    Do sklepu »
    BTB12-600TWRG
    Triak 12A 600V Igt=5mA Logic Level TO220AB
    Zmiana ceny:
    -1.28%
    Min. zamówienie:
    40 szt.
  3. BTB12-600TWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 3.74
    BTB12-600TWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    MPN:
    BTB12-600TWRG
    TO-220AB
    -12%
  4. BTB12-600TWRG 3.76
    BTB12-600TWRG
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 5mA; logic level
    TME
    MPN:
    BTB12-600TWRG
    -2.59%