    FDPF20N50T
    Obudowa:
    TO-220F
    Dodany:
  3. FDPF20N50T 15.13 x6
    Do sklepu »
    FDPF20N50T
    Tranzystor N-MOSFET 500V 20A 38,5W 0,23R TO220F
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Obudowa:
    TO-220F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.81%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    10+ szt.:
    14.14
  4. FDPF20N50T 18.01
    Do sklepu »
    FDPF20N50T
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 500V; 12,9A; Idm ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FDPF20N50T
    Zmiana ceny:
    -0.11%
    3+ szt.:
    16.43
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
    250+ szt.:
    500+ szt.:
    FDPF20N50T
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 500V 20A TO220F