  1. MAC15A10G-LF 5.93 x14
    Do sklepu »
    MAC15A10G-LF
    Triak 15A 800V Igt=50mA full-wave AC TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LITTELFUSE
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.69%
    Min. zamówienie:
    14 szt.
    20+ szt.:
    5.33
  2. MAC15A10G-LF 9.21
    Do sklepu »
    MAC15A10G-LF
    Triak; 800V; 15A; TO220AB; Igt: 50mA; Ifsm: 150A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    MAC15A10G
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.22%
    10+ szt.:
    6.33
    100+ szt.:
    4.71
    250+ szt.:
    4.26
    MAC15A10G-LF
    Triak
    SŁAWMIR Electronics
    -0.39%