    PSMN1R0-30YLC
    Obudowa:
    SOT669
    Dodany:
  2. TPSMN1r0-30ylc TPSMN1r0-30ylc 3.14
    Do sklepu »
    TPSMN1r0-30ylc TPSMN1r0-30ylc
    ... 30V 272W 0.00115Ω PSMN1R0-30YLC,115
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Nexperia
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
  3. PSMN1R0-30YLC.115 9.63
    Do sklepu »
    PSMN1R0-30YLC.115
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 100A; 272W
    Sklep:
    MPN:
    PSMN1R0-30YLC,115
    Zmiana ceny:
    -0.31%
    10+ szt.:
    8.07
    25+ szt.:
    7.29
    100+ szt.:
    6.78
    250+ szt.:
    6.46
    500+ szt.:
    5.78
    1000+ szt.:
    5.41
  5. PSMN1R0-30YLC.115 11.54 x7
    PSMN1R0-30YLC.115
    Tranzystor N-MOSFET 30V 100A LFPAK56
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.63%
    Min. zamówienie:
    7 szt.
    10+ szt.:
    11.54
    20+ szt.:
    11.54
    PSMN1R0-30YLC,115
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 30V 100A LFPAK56
    Elektronik-Service
    NEXPERIA - NXP SEMICONDUCTORS -
    MPN:
    IMP-70173
    PSMN1R0-30YLC.115
    SŁAWMIR Electronics
    Obudowa:
    SOT669
    +0.54%
  8. PSMN1R0-30YLC.115 tranzystor N-MOSFET 30V; 100A; 1,15mR, SOT669 20.00
    PSMN1R0-30YLC.115 tranzystor N-MOSFET 30V; 100A; 1,15mR, SOT669