  1. Q4010L4TP-LF 15.87
    Do sklepu »
    Q4010L4TP-LF
    Triak; 400V; 10A; TO220ABIns; Igt: 25mA; Ifsm: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    Q4010L4TP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.13%