    G60H65DFB TO247 IGBT 650V 60A 1,6V Szybki STGW60H65DFB 60H65DFB
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
  2. STGW60H65DFB 15.01 x5
    Do sklepu »
    STGW60H65DFB
    Tranzystor IGBT 650V 80A 375W 2V 65ns TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.69%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    10+ szt.:
    15.01
    Do sklepu »
    GW60H65DFB TO247 Tranzystor Szybki IGBT 650V 60A 375W STGW60H65DFB
    Gembara
  4. STGW60H65DFB Trench gate field-stop IGBT, HB series 650 V, 60 A high speed 21.33
    STGW60H65DFB Trench gate field-stop IGBT, HB series 650 V, 60 A high speed
    These devices are IGBTs developed using an ...
    MPN:
    STGW60H65DFB
    Zmiana ceny:
    +8%
    10+ szt.:
    2.97
    100+ szt.:
    2.46
  5. STGW60H65DFB 21.72
    STGW60H65DFB
    Tranzystor: IGBT; 650V; 60A; 375W; TO247-3
    TME
    MPN:
    STGW60H65DFB
    TO-247-3
    +0.28%
    3+ szt.:
    18.63
    5+ szt.:
    15+ szt.:
    30+ szt.:
  7. STMicroelectronics IGBT STGW60H65DFB Ic 80 A Uce 650 V TO-247 kanał: Typ N 375 W 3-pinowy Otwór przelotowy 27.23
    STMicroelectronics IGBT STGW60H65DFB Ic 80 A Uce 650 V TO-247 kanał: Typ N 375 W 3-pinowy Otwór przelotowy
    Tranzystor bipolarny Bate Izolowane lub IGBT to ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    STGW60H65DFB
    +1%
    25+ szt.:
    50+ szt.:
    STGW60H65DFB
    POWER TRANSISTOR IGBT 650V 80A 375W TO-247