  1. ESB25-22N-06 2NO/2NC, 25A, cewka 230V AC/DC, Stycznik modułowy (1SAE231111R0622) 175.46
    Do sklepu »
    ESB25-22N-06 2NO/2NC, 25A, cewka 230V AC/DC, Stycznik modułowy (1SAE231111R0622)
    ... /AC-7a), 9A (AC-3) (1SAE231111R0622)
    Sklep:
    Comel
    Producent:
    ABB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.99%
  2. Stycznik modułowy ESB25-22N-06 25A (AC-1/AC-7a) 9A (AC-3) 230V AC/DC 2NO/2NC 1SAE231111R0622 191.76
    Do sklepu »
    Stycznik modułowy ESB25-22N-06 25A (AC-1/AC-7a) 9A (AC-3) 230V AC/DC 2NO/2NC 1SAE231111R0622
    W ramach ESB25.. Styczniki instalacyjne N służą do ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    ABB
    MPN:
    1SAE231111R0622
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.99%
  4. Stycznik 4-biegunowy instalacyjny, 25A, 230÷240VAC,230÷240VDC 1SAE231111R0622 368.86
    Stycznik 4-biegunowy instalacyjny, 25A, 230÷240VAC,230÷240VDC 1SAE231111R0622
    Producent: ABB Typ stycznika: 4-biegunowy ...
    TIM SA
    MPN:
    1SAE231111R0622
    ISBN:
    +3.73%
  5. Stycznik ESB25 230/240 V ABB styki: 4-biegunowy 1.3 kW 25 A 2 NO/2 NC 240 V Śruba 1SAE231111R0622 389.63
    Stycznik ESB25 230/240 V ABB styki: 4-biegunowy 1.3 kW 25 A 2 NO/2 NC 240 V Śruba 1SAE231111R0622
    Dzięki temu stycznikowi firmy ABB system ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    1SAE231111R0622
    -6%