  1. Stycznik ABB AF09Z-22-00-20 1SBL136501R2000, 1 szt. 349.00
    Do sklepu »
    Stycznik ABB AF09Z-22-00-20 1SBL136501R2000, 1 szt.
    Styczniki 4-biegunowe AF09Z przeznaczone są do ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    1SBL136501R2000
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.95%
  2. Stycznik AF 12/20 V ABB styki: 4-biegunowy 4 kW 25 A 2 NO/2 NC 20 V Śruba 1SBL136501R2000 AF09Z-22-00-20 421.99
    Do sklepu »
    Stycznik AF 12/20 V ABB styki: 4-biegunowy 4 kW 25 A 2 NO/2 NC 20 V Śruba 1SBL136501R2000 AF09Z-22-00-20
    Jest to stycznik elektryczny niskiego napięcia ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    MPN:
    1SBL136501R2000 AF09Z-22-00-20
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%