    APT44GA60B
    POWER TRANSISTOR
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    ADVANCED POWER TECHNOLOGY (APT)
    MPN:
    IMP-18966
    Dodany:
  3. APT44GA60B 51.60
    Do sklepu »
    APT44GA60B
    Tranzystor; IGBT; 600V; 44A; 337W; POWER MOS 8, PT ...