  1. APT64GA90B2D30 70.60
    Do sklepu »
    APT64GA90B2D30
    Tranzystor; IGBT; 900V; 64A; 500W; POWER MOS 8, PT ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MICROCHIP
    MPN:
    APT64GA90B2D30
    Obudowa:
    T-Max
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
    3+ szt.:
    64.21
    10+ szt.:
    56.43
  2. APT64GA90B2D30 78.54
    Do sklepu »
    APT64GA90B2D30
    Tranzystor: IGBT; PT; 900V; 64A; 500W; T-Max
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    MPN:
    APT64GA90B2D30
    Obudowa:
    T-Max
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.31%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    APT64GA90B2D30
    POWER TRANSISTOR IGBT 900V 117A 500W TO-247