  1. APT80GA60B 56.64
    Do sklepu »
    APT80GA60B
    Tranzystor; IGBT; 600V; 80A; 625W; POWER MOS 8, PT ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MICROCHIP
    MPN:
    APT80GA60B
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
    3+ szt.:
    51.24
    10+ szt.:
    45.33
  2. APT80GA60B 63.00
    Do sklepu »
    APT80GA60B
    Tranzystor: IGBT; PT; 600V; 80A; 625W; TO247-3
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    MPN:
    APT80GA60B
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.29%
    3+ szt.:
    10+ szt.:
    APT80GA60B
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 143A 625W TO247