    APT80GA90B
    POWER TRANSISTOR
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    ADVANCED POWER TECHNOLOGY (APT)
    MPN:
    IMP-19313
    Dodany:
  2. APT80GA90B 63.39
    Do sklepu »
    APT80GA90B
    Tranzystor; IGBT; 900V; 80A; 625W; POWER MOS 8, PT ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MICROCHIP
    MPN:
    APT80GA90B
    Obudowa:
    TO-247-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -15%
    3+ szt.:
    57.07
    10+ szt.:
    50.43
  3. APT80GA90B 70.31
    Do sklepu »
    APT80GA90B
    Tranzystor: IGBT; PT; 900V; 80A; 625W; TO247-3
    TME
    MICROCHIP TECHNOLOGY
    APT80GA90B
    Obudowa:
    TO-247-3
    Zmiana ceny:
    -0.23%