  1. Stycznik mocy 9A 3P 48V AC 1Z 0R BF0910A048 75.59
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 9A 3P 48V AC 1Z 0R BF0910A048
    Sklep:
    ABCelektro
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.13%
    Do sklepu »
    Stycznik Mocy 3P 9A 4,2Kw Przy 400Vac Ac3, Cewka 48Vac 50/60Hz, 1Z 0R Bf0910a048
    Sklep:
    ELEKTRONEST
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
  4. Stycznik mocy 3P 9A 4,2kW przy 400VAC AC3, cewka 48VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF0910A048 115.15
    Stycznik mocy 3 polowy 9A AC3, 25A AC1 Wbudowany ...
    TIM SA
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF0910A048
    ISBN:
    +6%
    BF0910A048
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NO ...
    TME
    MPN:
    BF0910A048
    -0.6%