  1. Stycznik mocy 18A 3P 48V AC 1Z 0R BF1810A048 124.91
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 18A 3P 48V AC 1Z 0R BF1810A048
    Sklep:
    ABCelektro
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.14%
  2. Stycznik mocy 3P 18A 7,5kW przy 400VAC AC3, cewka 48VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF1810A048 189.12
    Do sklepu »
    Stycznik mocy 3P 18A 7,5kW przy 400VAC AC3, cewka 48VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF1810A048
    Stycznik mocy 3 polowy 18A AC3, 32A AC1 Wbudowany ...
    Sklep:
    TIM SA
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF1810A048
    ISBN:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%
    BF1810A048
    Stycznik: 3-biegunowy; NO x3; Styki pomocnicze: NO ...
    TME
    Producent:
    LOVATO ELECTRIC
    MPN:
    BF1810A048
    -4.34%