  1. CRCW040268R0FKEDHP 0.06 x10000
    Do sklepu »
    CRCW040268R0FKEDHP
    Rezystor: thick film; SMD; 0402; 68Ω; 200mW; ±1%; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    CRCW040268R0FKEDHP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.54%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    20000+ szt.:
    0.05
    0.05
  2. CRCW040268R0FKEDHP 0.10 x220
    Do sklepu »
    CRCW040268R0FKEDHP
    Rezystor SMD 0402 0,125W 68R ±1% ±100ppm/k -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.29%