  1. Viking Tech CSRV0204FTDG9531 CSRV0204FTDG9531 Rezystor metalizowany 9.53 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rol 0.07
    Do sklepu »
    Viking Tech CSRV0204FTDG9531 CSRV0204FTDG9531 Rezystor metalizowany 9.53 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 1 szt. taśma na dużej rol
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Viking Tech
    MPN:
    CSRV0204FTDG9531
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -13%
  2. Viking Tech CSRV0204FTDG9531 Rezystor metalizowany 9.53 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 50 ppm 1 szt. 0.17
    Do sklepu »
    Viking Tech CSRV0204FTDG9531 Rezystor metalizowany 9.53 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 50 ppm 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Viking Tech
    MPN:
    CSRV0204FTDG9531
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%