  1. DLW43SH101XK2L 1.01 x85
    Do sklepu »
    DLW43SH101XK2L
    Dławik przeciwzakłuceniowy SMD 1812 100uH 0,2A 20R
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.82%
    Min. zamówienie:
    85 szt.
    100+ szt.:
    0.96
    Do sklepu »
    Dławik; drutowy; dwuuzwojeniowy; SMD; 100uH; 200mA; 1812; 2Ohm; RoHS; DLW43SH101XK2L; MURATA
    Sklep:
    Elektronik
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -50%
  3. DLW43SH101XK2L 1.81
    DLW43SH101XK2L
    Filtr: przeciwzakłóceniowy; 2Ω; 100uH; SMD; 50VDC ...
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    DLW43SH101XK2L
    -1.09%