  1. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 75 mΩ 0603 ±1 % 0.3 W 0 to 150 ppm/°C ERJ3BWFR075V 0.48 x5000
    Do sklepu »
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 75 mΩ 0603 ±1 % 0.3 W 0 to 150 ppm/°C ERJ3BWFR075V
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJ3BWFR075V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ERJ3BWFR075V 0.49 x5000
    Do sklepu »
    ERJ3BWFR075V
    Rezystor: thick film; SMD; 0603; 75mΩ; 330mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJ3BWFR075V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -3.64%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  3. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 75 mΩ 0603 ±1 % 0.3 W 0 to 150 ppm/°C ERJ3BWFR075V 0.83 x20
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    ERJ3BWFR075V
    +12%