  1. Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 10 Ω 1206 ±5 % 0.66 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP08J100V 0.09 x5000
    Do sklepu »
    Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 10 Ω 1206 ±5 % 0.66 W -200 ppm/°C, +200 ppm/°C Grubowarstwowy ERJP08J100V
    Panasonic ERJ P08 rezystory z warstwą ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJP08J100V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +13%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.08
  2. ERJP08J100V 0.65
    Do sklepu »
    ERJP08J100V
    Rezystor: thick film; SMD; 1206; 10Ω; 660mW; ±5%; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    ERJP08J100V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +97%