  1. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 20 kΩ 0603 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPF2002 0.07 x5000
    Do sklepu »
    ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 20 kΩ 0603 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPF2002
    Rezystor chipowy antyprzepięciowy ROHM ESR jest ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    ROHM
    MPN:
    ESR03EZPF2002
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -22%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. ESR03EZPF2002 0.16 x1500
    Do sklepu »
    ESR03EZPF2002
    Rezystor SMD 0603 Anti-surge 0,25W 20k ±1% -55+155 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    ROHM Semiconductor
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
    Min. zamówienie:
    1 500 szt.
    0.16
    0.16
  3. ROHM Rezystor do montażu powierzchniowego 20 kΩ 0603 ±1 % 0.25 W ±200 ppm/°C Grubowarstwowy ESR03EZPF2002 0.16 x100
    RS Components
    ROHM
    MPN:
    ESR03EZPF2002
    +7%