  1. Faithfull FAIPP100 HSS Jobber Drill Bits Pre Pack (3) 1.00mm OL:34mm WL:12mm 10.65
    Do sklepu »
    Faithfull FAIPP100 HSS Jobber Drill Bits Pre Pack (3) 1.00mm OL:34mm WL:12mm
    Faithfull Metric jobber drills that are ideal for ...
    Sklep:
    MPN:
    FAIPP100
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.04%
  2. Faithfull FAIPP100COB Professional Cobalt Jobber Drill Bit Pre Packed (2) 1.0mm 12.31
    Do sklepu »
    Faithfull FAIPP100COB Professional Cobalt Jobber Drill Bit Pre Packed (2) 1.0mm
    These Faithfull Professional Cobalt Jobber Drill ...
    Sklep:
    MPN:
    FAIPP100COB
    ISBN:
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.39%
  3. Faithfull FAIPP100LS Long Series HSS Jobber Drill Pack(2) 1.00mm OL:56mm WL:33mm 12.62
    Faithfull FAIPP100LS Long Series HSS Jobber Drill Pack(2) 1.00mm OL:56mm WL:33mm
    The Faithfull Professional Long Series HSS Jobber ...
    FAIPP100LS
    +4.27%
  4. Faithfull FAIPP100PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(3) 1.00mm OL:34mm WL:12mm 14.22
    Faithfull FAIPP100PRO Pro HSS Jobber Drill Bits Pack(3) 1.00mm OL:34mm WL:12mm
    The Faithfull Professional Pre Pack Metric HSS ...
    FAIPP100PRO
    +4.17%