  1. FCS40US24 101.29
    Do sklepu »
    FCS40US24
    Zasilacz: impulsowy; otwarty; 40W; 80÷264VAC; OUT ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    XP POWER
    MPN:
    FCS40US24
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.82%
    25+ szt.:
    93.73
    100+ szt.:
    85.10
  2. FCS40US24 106.58
    Do sklepu »
    FCS40US24
    Zasilacz impulsowy otwarty 40W 80-264VAC Wyj 24V 1 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    XP POWER
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.42%
    25+ szt.:
  3. Zasilacz impulsowy: otwarty, 40W, 80-264VAC, 24VDC, 1,67A FCS40US24 111.60
    Zasilacz impulsowy: otwarty, 40W, 80-264VAC, 24VDC, 1,67A FCS40US24
    Producent: XP POWER Typ zasilacza: impulsowy ...
    TIM SA
    MPN:
    FCS40US24
    ISBN:
    +3.73%
  4. Zasilacz Impulsowy: Otwarty, 40W, 80-264Vac, 24Vdc, 1,67A Fcs40us24 116.52
    ELEKTRONEST
    +1.04%