  1. Infineon IGBT FP50R12KT4B11BPSA1 Ic 50 A Uce 1200 V 3-fazowe AG-ECONO2B-411 280 W Obudowa 411.69
    Do sklepu »
    Infineon IGBT FP50R12KT4B11BPSA1 Ic 50 A Uce 1200 V 3-fazowe AG-ECONO2B-411 280 W Obudowa
    Trójfazowy moduł PIM IGBT Infineon EconoPIM 2 1200 ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    FP50R12KT4B11BPSA1
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -34%