  1. Infineon IGBT FS75R12KE3BPSA1 Ic 105 A Uce 1200 V Pełny mostek AG-ECONO2B-311 350 W Obudowa 395.26
    Do sklepu »
    Infineon IGBT FS75R12KE3BPSA1 Ic 105 A Uce 1200 V Pełny mostek AG-ECONO2B-311 350 W Obudowa
    Infineon EconoPACK 2 1200 V, 75 A sześciopakowy ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    FS75R12KE3BPSA1
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -51%
    2+ szt.:
    375.49
    5+ szt.:
    359.66
  2. FS75R12KE3BPSA1 441.57
    Do sklepu »
    FS75R12KE3BPSA1
    Moduł IGBT 3-fazowy termistor NTC 1200V 105A ...