  1. GCM1555C2A1R3CE02D 0.02 x10000
    Do sklepu »
    GCM1555C2A1R3CE02D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,3pF; 100V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCM1555C2A1R3CE02D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.44%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A1R3CE02D 1.30 pF 100 V 1 szt. 0.05
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCM1555C2A1R3CE02D 1.30 pF 100 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 1,3 pF 100 V C0G ...