  1. GCM21BC7YA225KE02K 0.33 x10000
    Do sklepu »
    GCM21BC7YA225KE02K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 35V; X7S; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCM21BC7YA225KE02K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.76%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCM21BC7YA225KE02K 2.20 µF 35 V 1 szt. 1.10
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCM21BC7YA225KE02K 2.20 µF 35 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 2,2 uF 35 V X7S ...