  1. Kondensator ceramiczny Murata GCM31CC71H475KA03L 4.70 µF 50 V 1 szt. 1.03
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCM31CC71H475KA03L 4.70 µF 50 V 1 szt.
    MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 4,7uF 50V X7R ( ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCM31CC71H475KA03L
    Dodany:
  2. GCM31CC71H475KA03L 1.88
    Do sklepu »
    GCM31CC71H475KA03L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,7uF; 50V; X7S; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCM31CC71H475KA03L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -12%