  1. GCQ0335C1H6R3BB01J 0.04 x50000
    Do sklepu »
    GCQ0335C1H6R3BB01J
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 6,3pF; 50V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCQ0335C1H6R3BB01J
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.97%
    Min. zamówienie:
    50 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H6R3BB01J 6.30 pF 50 V 1 szt. 0.14
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H6R3BB01J 6.30 pF 50 V 1 szt.
    HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 6,3 pF 50 V ...