  1. GCQ0335C1H9R7DB01D 0.02 x15000
    Do sklepu »
    GCQ0335C1H9R7DB01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 9,7pF; 50V; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GCQ0335C1H9R7DB01D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.57%
    Min. zamówienie:
    15 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H9R7DB01D 9.70 pF 50 V 1 szt. 0.08
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GCQ0335C1H9R7DB01D 9.70 pF 50 V 1 szt.
    HF MLCC 0201 (0,6 x 0,3 x 0,3 mm) 9,7 pF 50 V ...