  1. GR355DD7LQ334KW01L 1.69 x1000
    Do sklepu »
    GR355DD7LQ334KW01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 330nF; 630V; X7T; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GR355DD7LQ334KW01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.01%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata GR355DD7LQ334KW01L 330.00 nF 630 V 1 szt. 7.20
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GR355DD7LQ334KW01L 330.00 nF 630 V 1 szt.
    Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,0 mm) ...