  1. GRM022C80G103ME01L 0.01 x40000
    Do sklepu »
    GRM022C80G103ME01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10nF; 4V; X6S; ±20 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    GRM022C80G103ME01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.95%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
    200000+ szt.:
    0.01
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM022C80G103ME01L 10.00 nF 4 V 1 szt. 0.03
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM022C80G103ME01L 10.00 nF 4 V 1 szt.
    MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 10 nF 4 V X6S ( ...