  1. Kondensator ceramiczny Murata GRM022R60J224KE14L 220.00 nF 6.3 V 1 szt. 0.05
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM022R60J224KE14L 220.00 nF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 220 nF 6,3 V X5R ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM022R60J224KE14L
    Dodany:
  2. GRM022R60J224KE14L 0.39
    Do sklepu »
    GRM022R60J224KE14L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 220nF; 6,3V; X5R; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM022R60J224KE14L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +22%