  1. GRM022R71A101KA01L 0.02 x40000
    Do sklepu »
    GRM022R71A101KA01L
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 100pF; 10V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM022R71A101KA01L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.93%
    Min. zamówienie:
    40 000 szt.
    80000+ szt.:
    0.01
    0.01
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM022R71A101KA01L 100.00 pF 10 V 1 szt. 0.04
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM022R71A101KA01L 100.00 pF 10 V 1 szt.
    MLCC 01005 (0,4 x 0,2 x 0,2 mm) 100 pF 10 V X7R ...