  1. GRM158R60J226ME01D MLCC, 0402, 22 µF, 6.3 V, X5R, ±20 0.51
    Do sklepu »
    GRM158R60J226ME01D MLCC, 0402, 22 µF, 6.3 V, X5R, ±20
    MLCC 0402 (1.0 x 0.5 x 0.8 mm) 22 µF 6.3 V X5R ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    GRM158R60J226ME01D
    GTIN13:
    Dodany:
  2. GRM158R60J226ME01D 0.68 x22
    Do sklepu »
    GRM158R60J226ME01D
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 22uF 6,3V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -90%
    Min. zamówienie:
    22 szt.
    100+ szt.:
    0.68
  3. Kondensator ceramiczny Murata GRM158R60J226ME01D 22.00 µF 6.3 V 1 szt. 0.88
    Kondensator ceramiczny Murata GRM158R60J226ME01D 22.00 µF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,8 mm) 22uF 6,3V X5R ( ...
    Conrad Electronic
    MPN:
    GRM158R60J226ME01D
  4. GRM158R60J226ME01D 1.51
    GRM158R60J226ME01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 6,3V; X5R; ± ...
    TME
    GRM158R60J226ME01D
    Zmiana ceny:
    +19%