  1. GRM188C60J226MEA0D 0.10 x4000
    Do sklepu »
    GRM188C60J226MEA0D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 6,3V; X5S; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188C60J226MEA0D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.95%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
    8000+ szt.:
    0.09
    0.08
  2. GRM188C60J226MEA0D 0.27 x90
    Do sklepu »
    GRM188C60J226MEA0D
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 22uF 6,3V X5S ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.38%
    Min. zamówienie:
    90 szt.
    100+ szt.:
    0.27
    500+ szt.:
    0.27
  3. Kondensator ceramiczny Murata GRM188C60J226MEA0D 22.00 µF 6.3 V 1 szt. 0.27
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188C60J226MEA0D 22.00 µF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 22uF 6,3 V X5S ( ...