  1. Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60G106ME47D 10.00 µF 4 V 1 szt. 0.13
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60G106ME47D 10.00 µF 4 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 10uF 4V X5R (EIA ...
    Sklep:
    Conrad Electronic
    MPN:
    GRM188R60G106ME47D
    Dodany:
  2. GRM188R60G106ME47D 0.18 x1507
    Do sklepu »
    GRM188R60G106ME47D
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 10uF 4V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -17%
    Min. zamówienie:
    1 507 szt.
  3. GRM188R60G106ME47D 0.32
    GRM188R60G106ME47D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 4V; X5R; ±20 ...
    TME
    MPN:
    GRM188R60G106ME47D
    Zmiana ceny:
    -18%