  1. GRM188R60J226MEA0D 0.05 x1701
    Do sklepu »
    GRM188R60J226MEA0D
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 22uF 6,3V X5R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +16%
    Min. zamówienie:
    1 701 szt.
  2. GRM188R60J226MEA0D MLCC, 0603, 22 uF, 6.3 V, X5R, ±20 0.13
    Do sklepu »
    GRM188R60J226MEA0D MLCC, 0603, 22 uF, 6.3 V, X5R, ±20
    MLCC 0603 (1.6 x 0.8 x 0.8 mm) 22 µF 6.3 V X5R ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    GRM188R60J226MEA0D
    GTIN13:
    Dodany:
  3. Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J226MEA0D 22.00 µF 6.3 V 1 szt. 0.18
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188R60J226MEA0D 22.00 µF 6.3 V 1 szt.
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 22uF 6,3 V X5R ( ...
    Conrad Electronic
    MPN:
    GRM188R60J226MEA0D
    GRM188R60J226MEA0D - Elementy
    ... SMD/SMT; MURATA; GRM188R60J226MEA0D; 22 µF; 0603 ...
    Maritex
    GRM188R60J226MEA0D
    10+ szt.:
    0.12
    100+ szt.:
    0.10
    500+ szt.:
    0.08
    1000+ szt.:
    0.07
    0.06
    0.06
    0.05
    0.05
  5. GRM188R60J226MEA0D 0.26
    GRM188R60J226MEA0D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 6,3V; X5R; ± ...
    TME
    GRM188R60J226MEA0D
    Zmiana ceny:
    +24%
    10+ szt.:
    0.13
    100+ szt.:
    0.11
    500+ szt.:
    0.09
    0.08
    0.07
    GRM188R60J226MEA0D
    SŁAWMIR Electronics
    +22%