  1. GRM188Z71A475ME15D MLCC, 0603, 4.7 uF, 10 V, X7R, ±20 0.26
    Do sklepu »
    GRM188Z71A475ME15D MLCC, 0603, 4.7 uF, 10 V, X7R, ±20
    MLCC 0603 (1,6 x 0,8 x 0,8 mm) 4,7uF 10V X7R ( ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188Z71A475ME15D
    GTIN13:
    Dodany:
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM188Z71A475ME15D 4.70 µF 10 V 1 szt. 0.44
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM188Z71A475ME15D 4.70 µF 10 V 1 szt.
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM188Z71A475ME15D
    Dodany:
  3. GRM188Z71A475ME15D 0.71 x511
    GRM188Z71A475ME15D
    Kondensator ceramiczny SMD 0603 4,7uF 10V X7R ±20%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    -0.39%
    Min. zamówienie:
    511 szt.
    1000+ szt.:
    0.57
    2000+ szt.:
    0.48
  4. GRM188Z71A475ME15D 0.93
    GRM188Z71A475ME15D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,7uF; 10V; X7R; ± ...
    TME
    GRM188Z71A475ME15D
    Zmiana ceny:
    +1.09%