  1. GRM21BD71H225KE01K 0.43 x10000
    Do sklepu »
    GRM21BD71H225KE01K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 50V; X7T; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM21BD71H225KE01K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +33%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
    120000+ szt.:
    0.40
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM21BD71H225KE01K 2.20 µF 50 V 1 szt. 1.06
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM21BD71H225KE01K 2.20 µF 50 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,25 mm) 2,2 uF 50 V X7T ...