  1. GRM31CR71C106KAC7K 0.33 x6000
    Do sklepu »
    GRM31CR71C106KAC7K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 16V; X7R; ±10 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM31CR71C106KAC7K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.77%
    Min. zamówienie:
    6 000 szt.
    30000+ szt.:
    0.30
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR71C106KAC7K 10.00 µF 16 V 1 szt. 0.96
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM31CR71C106KAC7K 10.00 µF 16 V 1 szt.
    MLCC 1206 (3,2 x 1,6 x 1,6 mm) 10uF 16V X7R ( ...