  1. GRM55DR7LV334KW01K 0.85 x4000
    Do sklepu »
    GRM55DR7LV334KW01K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 330nF; 630V; X7R; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    GRM55DR7LV334KW01K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.71%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
    8000+ szt.:
    0.78
    0.74
    0.71
    0.70
    0.67
  2. Kondensator ceramiczny Murata GRM55DR7LV334KW01K 330.00 nF 630 V 1 szt. 2.21
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata GRM55DR7LV334KW01K 330.00 nF 630 V 1 szt.
    Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,0 mm) ...