  1. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 15 kΩ 0603 ±1 % 0.1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy HV731JTTD1502F 0.18 x5000
    Do sklepu »
    KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 15 kΩ 0603 ±1 % 0.1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy HV731JTTD1502F
    Przewaga nad serią RK73 pod względem maksymalnego ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    HV731JTTD1502F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +125%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. KOA Rezystor do montażu powierzchniowego 15 kΩ 0603 ±1 % 0.1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy HV731JTTD1502F 0.20 x500
    Do sklepu »
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    KOA
    MPN:
    HV731JTTD1502F
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -23%