  1. D IHLP4040DZER470M11 D IHLP4040DZER470M11 2.33
    Do sklepu »
    D IHLP4040DZER470M11 D IHLP4040DZER470M11
    Dławik mocy; SMD; indukcyjność: 47uH; 20%; prąd: 3 ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.51%
  2. IHLP4040DZER470M11 4.21 x6
    Do sklepu »
    IHLP4040DZER470M11
    Dławik mocy SMD 47uH 3,3A 0,132R ±20% 10x10x4mm
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +12%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    10+ szt.:
    4.21
    50+ szt.:
    4.21
    IHLP4040DZER470M11 - Elementy
    ... mocy – SMD; VISHAY; IHLP4040DZER470M11; 47 µH ...