    KRM21FD72A225KFA1K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 100V; X7T; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    KRM21FD72A225KFA1K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +28%
    Min. zamówienie:
    8 000 szt.
    16000+ szt.:
    1.35
    1.29
  2. Kondensator ceramiczny Murata KRM21FD72A225KFA1K 2.20 µF 100 V 1 szt. 4.90
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata KRM21FD72A225KFA1K 2.20 µF 100 V 1 szt.
    MLCC 0805 (2,0 x 1,25 x 1,9 mm) 2,2uF 100V X7T ...