    KRM55L5C3A153JDL1K
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 15nF; 1kV; C0G ( ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    KRM55L5C3A153JDL1K
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.14%
    Min. zamówienie:
    2 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata KRM55L5C3A153JDL1K 15.00 nF 1000 V 1 szt. 9.71
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata KRM55L5C3A153JDL1K 15.00 nF 1000 V 1 szt.
    Wysokonapięciowy MLCC 2220 (5,7 x 5,0 x 2,8 mm) ...