  1. LLL152D70E225ME01D 0.44 x20000
    Do sklepu »
    LLL152D70E225ME01D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 2,5V; X7T; ± ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LLL152D70E225ME01D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.27%
    Min. zamówienie:
    20 000 szt.
  2. Kondensator ceramiczny Murata LLL152D70E225ME01D 2.20 µF 2.5 V 1 szt. 1.45
    Do sklepu »
    Kondensator ceramiczny Murata LLL152D70E225ME01D 2.20 µF 2.5 V 1 szt.
    MLCC 0204 (0,5 x 1,0 x 0,2 mm) 2,2uF 2,5V X7T ( ...