  1. LQG15HN12NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 12 nH 0.17
    Do sklepu »
    LQG15HN12NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 12 nH
    Murata chip coils, high frequency, monolithic type ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQG15HN12NJ02D
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +33%
  2. LQG15HN12NJ02D 0.42
    Do sklepu »
    LQG15HN12NJ02D
    Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 12nH; 400mA; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQG15HN12NJ02D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +20%
    10+ szt.:
    0.15
    100+ szt.:
    0.13
    500+ szt.:
    0.12
    1000+ szt.:
    0.11
    2500+ szt.:
    0.10
    0.08
    0.06
    0.06
    0.05
  3. LQG15HN12NJ02D 0.60 x144
    LQG15HN12NJ02D
    Dławik ceramiczny SMD 0402 12nH 0,4A 0,4R ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.35%