  1. LQG15HN47NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 47 nH 0.17
    Do sklepu »
    LQG15HN47NJ02D SMD inductor, Murata chip coil, 47 nH
    Murata chip coils, high frequency, monolithic type ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQG15HN47NJ02D
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
  2. LQG15HN47NJ02D 0.42
    Do sklepu »
    LQG15HN47NJ02D
    Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 47nH; 250mA; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQG15HN47NJ02D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.44%
    10+ szt.:
    0.17
    100+ szt.:
    0.14
    1000+ szt.:
    0.11
    2500+ szt.:
    0.10
    0.09
    0.08
    0.07
    0.06
    0.06
  3. LQG15HN47NJ02D 0.60 x144
    LQG15HN47NJ02D
    Dławik ceramiczny SMD 0402 47nH 0,25A 1,15R ±5%
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.35%