  1. LQM18DH330M70L 0.48 x4000
    Do sklepu »
    LQM18DH330M70L
    Dławik: wielowarstwowy; SMD; 0603; 33uH; 200mA; R ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQM18DH330M70L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1.28%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
    8000+ szt.:
    0.44
    0.42
    0.41
    0.40
    0.39
    0.36
  2. LQM18DH330M70L 0.76 x40
    Do sklepu »
    LQM18DH330M70L
    Dławik ferrytowy SMD 0603 33uH 0,2A 3,12R ±20% ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +5%